TOP GUIDELINES OF خرید خانه در استانبول

Top Guidelines Of خرید خانه در استانبول

Top Guidelines Of خرید خانه در استانبول

Blog Article

درحالی که فرآیند خرید ملک در کشورهای دیگر مستلزم پرداخت هزینه های ‌سنگین به خصوص هزینه های ‌مربوط به مالیات است، قیمت خرید خانه در استانبول به تومان بسیار مناسب است.

برو به قسمت قبلی آپارتمان های فروشی در ساکاریا ویلا های فروشی در ساکاریا مزارع فروشی در ساکاریا اراضی فروشی در ساکاریا

قیمت خانه در منطقه بیوک چکمجه استانبول حدودا متری ۴۵ میلیون تومان تا ۶۰ میلیون تومان است.

دلیل پایین بودن قیمت خانه در این مناطق دوری از مرکز شهر است.

آیا تمایل دارید آپارتمانی در شیشلی استانبول بخرید؟ با پیشنهادات شرکت ما در مجتمع مسکونی نیدا پارک در...

چگونه می توان جستجو این موضوع را شروع کرد، آیا واقعا آپارتمان های فروشی در استانبول با ارزش هستند؟

کیفیت مصالح ساختمانی مورد استفاده: و کیفیت تکمیل داخلی و خارجی. آپارتمانی که در آن مصالح ساختمانی استفاده شده مطابق با استانداردهای بین المللی باشد ، از سایرین گران تر خواهد بود.

بخش اروپایی نسبت به استانبول آسیایی از نظر اقتصادی پیشرفته تر است. از محله های اروپایی استانبول می‌توان به مناطق زیر اشاره کرد:

با این حال، بیشترین سرمایه گذاری در بخش املاک در استانبول در مناطق بخش اروپایی این شهر اتفاق می‌‌ افتد؛ جایی که شوراهای محلی میلیاردها دلار برای ارتقای زیرساخت های پیشرفته و یک شبکه حمل و نقل عمومی عالی هزینه می کنند.

ویلاهای نیمه مستقل نوساز در استانبول، باشاکشهیرویلاهای بزرگ در مجموعه ای در باشاکشهیر واقع شده اند و زندگی دور از شلوغی و سر و صدای شهر را ارائه می دهند. ویلاهای با طراحی لوکس دارای محوطه و قیمت خانه استانبول حمام خصوصی هستند.

خرید ملک در ترکیه خرید خانه در ترکیه و اطلاعات لازم و مزایای خرید و...

یعنی برای یک واحد ۱۰۰ متری در این مناطق ساحلی شما باید حداقل ۱۹/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ معادل ۱۹ میلیارد و پانصد میلیون تومان هزینه پرداخت کنید که عدد بسیار بالایی است.

همچنین برای سهولت در امر خرید و فروش اهالی ، یک مرکز تجاری بسیار بزرگ در بخش شرقی محل اتصال به پل سوم ساخته خواهد شد.

ایلچه‌هایی که تقریبا چسبیده به این مناطق هستند، بیلیک دوزو، سیلیوری، بویوک چکمه‌جه و سانجاق تپه است.

https://evimistanbul.ir/kagithane/

اویم استانبول با بیش از 300 پروژه مرجع خرید ملک در ترکیه . تخصص ما اخذ اقامت دائم ترکیه از طریق خرید ملک در استانبول و سرمایه گذاری با خرید خانه در استانبول ترکیه است . از جمله روشهای اخذ اقامت دائم ترکیه سرمایه گذاری در ترکیه ، خرید املاک و مستغلات است که اگر این خرید ملک مطابق قوانین و شرایطی که در ادامه ذکر می شود باشد، می تواند منجر به اخذ اقامت دائم ترکیه گردد.

شاید اولین و مهمترین نکته ای که در زمینه خرید ملک در ترکیه باید به آن توجه شود ، این است که اتباع خارجی امکان و اجازه خریداری املاک در مناطق روستایی نشین ، دهکده ها و بویژه در حوالی و اطراف مناطق نظامی ترکیه را ندارند و تنها مجوز خرید آپارتمانها و عراضی تعیین شده از طرف دولت ترکیه به اتباع خارجی داده می شود.

هیچ محدودیت قیمتی جهت خرید ملک از طرف دولت ترکیه مشخص نشده به همین دلیل فرصت مناسبی جهت اخذ اقامت دائم ترکیه برای خارجی ها و ازجمله هموطنانی که بودجه کافی جهت اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه رو ندارند فراهم شده است.

با توجه به محدودیت سنی که برای فرزندان جهت اخذ پاسپورت ترکیه وجود دارد در این مورد دولت ترکیه هیچ محدودیتی از نظر سن و سال فرزندان در نظر نگرفته است .
با خرید ملک ، سرپرست و اعضای خانواده ( همسر و فرزندان ) بدون هیچ محدودیتی میتونن اقامت دائم ترکیه رو دریافت کنند.

https://evimistanbul.ir/

Report this page